yükleniyor
lütfen bekleyiniz

Kabiliyetlerimiz

YAZILIM

YAZILIM

Masaüstü

Windows, Linux ve MacOS işletim sistemleri üzerinde koşacak yazılım çözümleri geliştiriyoruz

Web

Agile metodolojisi ile web ve bulut çözümleri üretiyoruz

Mobil

iOS, Android ve Windows platformlarına uygun mobil yazılımlar geliştiriyoruz

Gömülü

Xilinx, Microchip, TI, ST, Espressif ürünleri başta olmak üzere her seviyede gömülü donanım ve yazılım geliştiriyoruz

TASARIM & ÜRETİM

PCB TASARIM & ÜRETİM

PCB TASARIM ÜRETİM

Projeler kapsamında ihtiyaç duyulan her türlü PCB tasarımını gerçekleştirip üretiyoruz. 2-12 katman arası geometriden bağımsız olarak tasarım ve üretim gerçekleştirebiliyoruz. İstenen standartlara uygun olarak tasarımlar ve üretimler yapabiliyoruz.
DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

Girişim

Devlet desteklerindan faydalanarak ya da öz kaynaklarınızla bir girişim fikrini hayata geçirmek mi istiyorsunuz? İhtiyaç duyduğunuz her konuda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

Ürün Geliştirme

İş fikri kapsamında, geliştirilecek olan ürün ya da ürün grupları ile ilgili teknik ve idari konularda ihtiyaç duyacağınız desteği vermeye hazırız

Pazar/Piyasa Araştırması

İş fikriniz ile ilgili pazar analizi, piyasaya giriş stratejisi, müşteri doğrulaması gibi konularda uzman ekibimize danışabilir, fizibilite raporu gibi ihtiyaç duyduğunuz raporları temin edebilirsiniz.

TASARIM & ÜRETİM

KATI MODEL TASARIM & ÜRETİM

KATI MODEL TASARIM ÜRETİM

Projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz kabuk, mekanik parça gibi tüm tasarımlarınızı taslak halinden alıp CAD tasarımını gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel tip 3B yazıcılarımız ile üretimini gerçekleştiriyoruz. 420x420x350mm baskı hacmindeki baskıları sorunsuz olarak üretip projenizdeki yerini almasını sağlıyoruz.
AKADEMİK DANIŞMANLIK

AKADEMİK DANIŞMANLIK

Bitirme Tezi

TÜBİTAK 2209 kodlu destek programı dahilinde bitirme projelerine sanayi danışmanlığı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda birlikte çalıştığımız üniversite öğrencilerine/gruplarına firmamızın bütün olanaklarından faydalanma fırsatı sunuyoruz.

Yüksek Lisans Tezi

Elektrik-elekronik, bilgisayar, fizik, makine, endüstri ve endüstriyel tasarım mühendisliği başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz danışmanlığı sağlıyoruz. İhtiyaç duyulan üretim kaynaklarından faydalanma imkanı sunuyoruz.

Doktora Tezi

Mühendislik alanında gerçekleştirdiğiniz ve prototipleme ihtiyacı olan doktora çalışmalarınızda ihtiyaç duyacağınız teknik desteği sizlere sunuyoruz. Ayrıca çalışma alanımızı ve üretim imkanlarımızı sizlere açıyoruz.

Akademik Grup Laboratuvar

Üniversite bünyesinde gerçekleştirilen mühendislik alanlarında çalışan laboratuvar çalışmalarında ihtiyaç duyulan özel üretim ekipmanlar, donanımlar ve yazılımlar geliştirip hizmetinize sunuyoruz.